top of page

NASZ Team

Kim jesteśmy

Dominka Cichecka
Specjalista Podolog Dominika Cichecka

Dominika Cichecka

Specjalista ds podologii

Technik sterylizacji

Mam na imię Dominika. Jestem założycielką firmy My FOOT Centrum Podologiczne.
Od wczesnych lat szkolnych miałam do czynienia z branżą podologiczną. Wykształcenie zdobyłam na Wrocławskiej Uczelni Wyższej. Niezależnie kształciłam się także w szkole podologii w Katowicach. Wtedy również zdobywałam doświadczenie w zawodzie. W międzyczasie zostałam technikiem sterylizacji medycznej, aby podnieść jeszcze bardziej standardy w moich Gabinetach. Od pewnego czasu zajmuje się także szkoleniami w branży.

 

Pierwszy Gabinet MY FOOT Centrum Podologiczne założyłam we Wrocławiu ponieważ brakowało miejsca, w którym holistyczne podejście do klienta, chęć szerzenia wiedzy wśród ludzi, przekazywanie zdobytych informacji i pomaganie w problemach dotyczących stóp jest na pierwszym miejscu. W 2023 roku połączyłam siły z Centrum Podologiczno-Rehabilitacyjnym

z Wolsztyna, dzięki czemu powstała sieć gabinetów MY FOOT Centrum Podologiczne.

 

Szczególnie specjalizuje się w terapii wrastających paznokci. Problem, z którym boryka się klient nie musi boleć, dlatego staram się poprowadzić terapię bezboleśnie

i przede wszystkim skutecznie.

 

Prywatnie uprawiam sport, szczególnie trójbój siłowy.

Sylwia Piskorz

Specjalista ds podologii

Technik sterylizacji

Mam na imię Sylwia. Podologią zajmuję

się od 13 lat. Na terenie powiatu wolsztyńskiego byłam prekursorką w tej dziedzinie. Stworzyłam Centrum Podologiczno-Rehabilitacyjne, które początkowo znajdowało się w Wolsztynie.

Z biegiem czasu zajęłam się rozwijaniem nowej placówki w Siedlcu. Z MY FOOT Centrum Podologiczne, z którym współpracuję od 2021 roku połączyłam siły w 2023. Powstała w ten sposób sieć 4 gabinetów podologicznych i fizjoterapeutycznych pod szyldami MY FOOT i MY FIZJOMED.

 

W trakcie swojej pracy podnosiłam kwalifikacje zdobywając tytuł m.in. technika sterylizacji medycznej.

Szczególnie specjalizuje się w odciskach. Lubię, kiedy bolesność, która towarzyszyła Klientowi przez długi czas, pod moją opieką, znika natychmiastowo, a komfort chodzenia poprawia się już po jednym zabiegu w moim Gabinecie.

Prywatnie jestem fanką aktywnego spędzania czasu wolnego i zdrowego odżywiania.

Specjalista Podolog Sylwia Piskorz
Fizjoterapeuta Patrycja Piskorz

Patrycja Piskorz

Fizoterapeuta

Mam na imię Patrycja. Swoje wykształcenie zdobyłam na Wrocławskiej oraz Poznańskiej Uczelni Wyższej. W międzyczasie podnosiłam swoje kwalifikacje uczęszczając na wiele specjalistycznych szkoleń w zakresie pracy z ciałem kierowanych dla fizjoterapeutów. Bardzo interesuje się tym jak funkcjonuje ludzkie ciało. Jestem przeciwniczką otępienia organizmu biernymi sposobami walki z bólem, sztywnością i ograniczeniami ruchu. Jestem częścią MY FOOT Centrum Podologicznego oraz MY FIZJOMED Centrum Fizjoterapii.

 

Głównie pracuje z pacjentami bólowymi; z ograniczeniami ruchomości w stawach; przeciążeniowymi; ze sportowcami; z pacjentami mającymi problemy wisceralne. Lubię pracę z pacjentami świeżo po urazie jak i z tymi, których problem jest przewlekły a objawy dokuczają już pewien dłuższy czas.


Prywatnie jestem zwolenniczką spędzania aktywnie czasu wolnego.

Agata Nazarkiewicz

Specjalista ds podologii

Mam na imię Agata, wiele lat pracowałam w branży produkcji telewizyjnej oraz korporacjach,

w których zdobywałam szerokie doświadczenie pracy z ludźmi. Wypalona zawodowo wróciłam

do marzenia o pracy, w której miałabym poczucie spełnienia, misyjności, która będzie stawiała przede mną nowe wyzwania i wymagała ode mnie uważności i nauki w dziedzinie, która wciąż się rozwija. I tak wróciła do mnie myśl o podologii.
Jestem absolwentką  Szkoły Podologicznej.

W trakcie trwania nauki, niezależnie odbyłam praktyki w jednym z Wrocławskich gabinetów, brałam udział w szkoleniach / webinarach

z zakresu leczenia ran oraz opieki stopą cukrzycową.


W gabinecie chętnie dzielę się zdobytą wiedzą

z nastawieniem na całościowe/ holistyczne podejście do klienta. W pracy podologa najbardziej doceniam różnorodność przypadków a jednym z moich ulubionych są paznokcie pourazowe, które często wymagają zdecydowanych i przemyślanych działań przy jednoczesnym uzbrojeniu się w cierpliwość na efekt końcowy. Z przyjemnością przyjmuję również młodszych/ małych klientów (Satysfakcję sprawia mi praca z młodszymi/ małymi klientami).
 

Z MY FOOT Centrum Podologiczne jestem związana od 2022 roku, doceniam profesjonalizm, stały rozwój, który pomaga mi poszerzać kompetencję oraz dbałość o procedury, tak

aby nasi Klienci czuli się bezpiecznie i otrzymali jak najlepszą pomoc.


Prywatnie interesuje się psychologią, samorozwojem oraz niesłabnącą miłością do kina i muzyki.

Specjalista Podolog Agata Nazarkiewicz
mężczyzna w okularach

Łukasz Cichecki

Specjalista ds markietingu

Brand manager

Mam na imię Łukasz. Z wykształcenia jestem grafikiem. Z branżą podologiczną pierwszy kontakt miałem, kiedy poznałem moją żonę- świetnego podologa i twórcę firmy MY FOOT.

 

W naszym Centrum Podologicznym zajmuję się tworzeniem marki, marketingiem, obsługą strony www jak i sklepu internetowego. Jestem odpowiedzialny za wygląd grafikę, strategię marketingową, reklamy i prowadzenie SM.

Kiedy wszyscy nasi specjaliści są w trakcie zabiegów, możliwe, że będę też tym miłym panem z recepcji :).

Łukasz Cichecki
Agata Nazarkiewicz
Sylwia Piskrz
Patrycja Piskorz
bottom of page