top of page

NASZ Team

Kim jesteśmy

Dominka Cichecka
Zdjęcie_WhatsApp_2024-01-13_o_15.16.35_1d7e1e4c-removebg.png

Szkolenia i certyfikaty

Dominika Cichecka

Specjalista ds podologii

Technik sterylizacji medycznej

Magister Kosmetolog

Mam na imię Dominika. Jestem założycielką firmy My FOOT Centrum Podologiczne.
Od wczesnych lat szkolnych miałam do czynienia z branżą podologiczną. Wykształcenie zdobyłam na Wrocławskiej Uczelni Wyższej. Niezależnie kształciłam się także w szkole podologii w Katowicach. Wtedy również zdobywałam doświadczenie w zawodzie. W międzyczasie zostałam technikiem sterylizacji medycznej, aby podnieść jeszcze bardziej standardy w moich Gabinetach. Od pewnego czasu zajmuje się także szkoleniami w branży.

 

Pierwszy Gabinet MY FOOT Centrum Podologiczne założyłam we Wrocławiu ponieważ brakowało miejsca, w którym holistyczne podejście do klienta, chęć szerzenia wiedzy wśród ludzi, przekazywanie zdobytych informacji i pomaganie w problemach dotyczących stóp jest na pierwszym miejscu. W 2023 roku połączyłam siły z Centrum Podologiczno-Rehabilitacyjnym

z Wolsztyna, dzięki czemu powstała sieć gabinetów MY FOOT Centrum Podologiczne.

 

Szczególnie specjalizuje się w terapii wrastających paznokci. Problem, z którym boryka się klient nie musi boleć, dlatego staram się poprowadzić terapię bezboleśnie

i przede wszystkim skutecznie.

 

Prywatnie uprawiam sport, szczególnie trójbój siłowy.

Prowadzę swoje social media jako specjalista podolog pod nazwą Logicznie o stopach

Patrycja Piskorz
Zdjęcie WhatsApp 2024-01-14 o 14.24.30_791b1b6d.png

Szkolenia i certyfikaty

Patrycja Piskorz

Magister fizjoterapii

Mam na imię Patrycja. Swoje wykształcenie zdobyłam na Wrocławskiej oraz Poznańskiej Uczelni Wyższej. W międzyczasie podnosiłam swoje kwalifikacje uczęszczając na wiele specjalistycznych szkoleń w zakresie pracy z ciałem kierowanych dla fizjoterapeutów. Bardzo interesuje się tym jak funkcjonuje ludzkie ciało. Jestem przeciwniczką otępienia organizmu biernymi sposobami walki z bólem, sztywnością i ograniczeniami ruchu. Jestem częścią MY FOOT Centrum Podologicznego oraz MY FIZJOMED Centrum Fizjoterapii.

 

Głównie pracuje z pacjentami bólowymi; z ograniczeniami ruchomości w stawach; przeciążeniowymi; ze sportowcami; z pacjentami mającymi problemy wisceralne. Lubię pracę z pacjentami świeżo po urazie jak i z tymi, których problem jest przewlekły a objawy dokuczają już pewien dłuższy czas.


Prywatnie jestem zwolenniczką spędzania aktywnie czasu wolnego.

Prowadzę swoje social media jako specjalista fizjoterapeuta pod nazwą FizjoPatka

Zdjęcie WhatsApp 2023-10-10 o 18.00_edited.png

Szkolenia i certyfikaty

Agata Nazarkiewicz

Specjalista ds podologii

Mam na imię Agata, wiele lat pracowałam w branży produkcji telewizyjnej oraz korporacjach,

w których zdobywałam szerokie doświadczenie pracy z ludźmi. Wypalona zawodowo wróciłam

do marzenia o pracy, w której miałabym poczucie spełnienia, misyjności, która będzie stawiała przede mną nowe wyzwania i wymagała ode mnie uważności i nauki w dziedzinie, która wciąż się rozwija. I tak wróciła do mnie myśl o podologii.
Jestem absolwentką  Szkoły Podologicznej.

W trakcie trwania nauki, niezależnie odbyłam praktyki w jednym z Wrocławskich gabinetów, brałam udział w szkoleniach / webinarach

z zakresu leczenia ran oraz opieki stopą cukrzycową.


W gabinecie chętnie dzielę się zdobytą wiedzą

z nastawieniem na całościowe/ holistyczne podejście do klienta. W pracy podologa najbardziej doceniam różnorodność przypadków a jednym z moich ulubionych są paznokcie pourazowe, które często wymagają zdecydowanych i przemyślanych działań przy jednoczesnym uzbrojeniu się w cierpliwość na efekt końcowy. Z przyjemnością przyjmuję również młodszych/ małych klientów (Satysfakcję sprawia mi praca z młodszymi/ małymi klientami).
 

Z MY FOOT Centrum Podologiczne jestem związana od 2022 roku, doceniam profesjonalizm, stały rozwój, który pomaga mi poszerzać kompetencję oraz dbałość o procedury, tak

aby nasi Klienci czuli się bezpiecznie i otrzymali jak najlepszą pomoc.


Prywatnie interesuje się psychologią, samorozwojem oraz niesłabnącą miłością do kina i muzyki.

dfcsdfdssdfsdfsdfsdsssdddd.png

Łukasz Cichecki

Specjalista ds markietingu

Brand manager

Mam na imię Łukasz. Z wykształcenia jestem grafikiem. Z branżą podologiczną pierwszy kontakt miałem, kiedy poznałem moją żonę- świetnego podologa i twórcę firmy MY FOOT.

 

W naszym Centrum Podologicznym zajmuję się tworzeniem marki, marketingiem, obsługą strony www jak i sklepu internetowego. Jestem odpowiedzialny za wygląd grafikę, strategię marketingową, reklamy i prowadzenie SM.

Kiedy wszyscy nasi specjaliści są w trakcie zabiegów, możliwe, że będę też tym miłym panem z recepcji :).

Łukasz Cichecki
Agata Nazarkiewicz
bottom of page